П`ятниця, 19.04.2024, 14:38
Приветствую Вас Гість | RSS
Главная | Я буду політологом. - Форум політолога | Регистрация | Вход
Все для студента-політолога
Форма входа
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум політолога » Тестовый раздел » Тестовый форум » Я буду політологом. ((пишемо про себе: хто? де? чому? навчається на політолога))
Я буду політологом.
politologДата: Середа, 23.04.2008, 18:54 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Мене звуть Олег. Я навчаюся в Львівському Національному Університеті імені івана Франка на філософському факультеті, і, як ви вже здогадались, моя спеціальність - Політологія. Я пішов саме на політологію тому, що дійсно хочу допомогти своїй країні стати на ноги.

Я створив цей сайт для того, щоб допомагати в навчанні таким же як я - майбутнім полтологам. І буду, по мірі своїх можливотей, завантажувати на сайт корисні статі, підручники, наукові роботи. Сподіваюсь, що я комусь допоможу.

 
ОлегДата: Субота, 03.03.2012, 02:50 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Вітаю Олеже! Мене теж звати Олег! smile Я не навчаюсь на політолога, але цікавлюсь політикою як хобі. Випадково натрапив на твій сайт - шукав де завантажити собі книжку Павла Штепи "Московство". Дуже цікавий у тебе є матеріал. Думаю, буду частенько навідуватися до тебе сюди! Буду радий поспілкуватися на різні теми!
До речі, я теж собі нещодавно відкрив сайт. Буде цікаво -заходь! cool
http://pavlograd.ucoz.org/
 
Форум політолога » Тестовый раздел » Тестовый форум » Я буду політологом. ((пишемо про себе: хто? де? чому? навчається на політолога))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz